15 Mar

Birçoğumuz zeminlerimizi yenilemeye gelince nereden başlayacağımızı bile bilmiyoruz. Böyle bir projeye başlamanın maliyeti nedir? Bu makalede tüm sorularınıza cevap vermek istiyorum ve evinizin zeminlerini yenilerken göz önünde bulundurmanız gereken 3 önemli maliyet sunuyorum.

1. Halı
Odadan odaya yürüdüğünüzde ayağınızın altında olan halı, bazı halı severler için ilk sırayı alır , halının kendisi için metrekare başına 30 TL ayırdığınızdan emin olun. Dışarıda birçok butik halı fabrikasının yanı sıra aşırı stok nedeniyle fiyatlarını çok düşük indiren birçok mükemmel tasfiye merkezi olduğu için araştırmanızı önceden yapın.

2. Vinil
Büyükannenizin tarihli mutfağındaki yapışkan vinil zeminlere korkunç bir geri dönüş yapmadan önce, hep birlikte vinil hakkında fikrinizi değiştirelim. Vinil zeminler artık tamamen geri döndü ve uygun fiyatlı zemin yenilemeleri için mükemmel oldu. Ahşap zeminlerden farklı olarak, vinilin tamamen su geçirmez olduğundan temizlenmesi ve bakımının çok kolay olduğundan bahsetmiş miydik? Metrekare başına 15-40 TL arasında ödemeyi planlayabilirsiniz. Vinil, mutfaklar ve banyolar için idealdir. Dökülmeye ve suya dayanıklıdırlar.

3. Fayans
Vinil ve halıdan bir adım yukarı arıyorsanız, fayans tam da mutfağınızı, banyonuzu , koridorunuzu süslemek için ihtiyacınız olan şey olabilir. Karo ile daha yüksek maliyetlerin, dolayısıyla daha yüksek bütçelerin de geldiğini unutmayın. Fiyatlar, döşemek istediğiniz karo türüne göre değişir, örneğin taş, porselen, seramik vb. Hepsi farklı fiyat etiketleri ile gelir. Büyük bir bütçeniz varsa, hayalinizdeki doğal taş banyo için bütçe ayırmak sizin için olabilir., kurulum için metrekare başına 120 TL ayırdığınızdan emin olun.

Sizde zeminlerinizi uygun maliyetle yenilemek istiyorsanız Antalya Tadilart her koşulda yanınızda olacaktır. Zemin veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.