14 Ocak 2022


Antalya Tadilart firması olarak Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı vb bölgelerine hizmet vermekteyiz. Amacımız evlerinizi tamamen yenilemek ve tadilat sorunlarınıza birebir çözüm sunabilmektir.

Ticari ve konut boyama arasındaki fark çok belirgindir, ancak biz hem konut hem de ticari boyama hizmetleri sağlayabiliriz.Her iki boya türü de farklı türde araç, gereç ve beceri gerektirir.

Ticari Boya Nedir?
Ticari boyada, işletmeler için boya yapıyoruz ve ticari binalar çok geniştir. Dolayısıyla, bu tür boyama büyük ölçekli bir faaliyettir. Ticari boyama esas olarak faal olabilir ve kapsamı, yarattığımız iş veya ticari yerin türüne bağlıdır. Bazı boyama projeleri, belirli bir müşteri tabanını çekmek için göze hoş gelebilir.

Ticari Boyacılar Hangi Hizmetleri Sunar?
Ticari boyacılar, ticari işletmeleri ve yerleri boyamada profesyoneldir. Daha önce bazı genel müteahhitlerle çalışmışlardır. Ticari boyacılar, öncelikle daha büyük evler, apartman kompleksleri, perakende mağazaları ve oteller üzerinde çalışma deneyimine sahiptir. Bazıları endüstriyel boyama işlerinde de deneyim sahibi olabilir. Bu yüzden iş için uygun bir programa ihtiyaçları vardır.

Konut Boyama Nedir?
Konut boyama temelde ev boyamadır. Herhangi bir konut veya evin içinin yanı sıra dışının da boyanmasını içerebilir. Evleri boyamak herhangi bir ticari yerden daha kolaydır, bu nedenle bazı insanlar kendi başlarına boyamayı tercih eder. Ancak profesyonel bir konut boyacısı daha iyi iş çıkaracaktır.

Konut Boyacıları Hangi Hizmetleri Sunar?
Konut boyacıları, temel olarak evleri boyama konusunda deneyime sahiptir, bu nedenle sadece boyayarak evinizin çarpıcı görünmesini sağlayabilirler. Duvarlara boya sıçramadan boyamak kolay bir iş değildir ve evinizin tavanı yüksekse, merdivenle halledebilirsiniz. Yüksek tavanlı evleri profesyonel yardım almadan boyamak tehlikeli olabilir.

Araç ve gereçler açısından ticari boyama ve konut boyama gereksinimleri çok farklıdır. Ancak ticari boyacılar çok zorlu yerlerde çalışmak zorundadır. Bu nedenle, kalite kontrolüne yönelik sağlam bir yaklaşıma sahip daha geniş bir deneyimli boyacı ekibine ihtiyaç vardır. Boyanın önemli bir yönü güvenlik eğitimlidir ve boyacılar çok katlı binalar gibi ticari projelerde çalışırken bu çok önemlidir.

Siz de evinizi veya ticari yerinizi boyatmayı düşünüyorsanız Antalya Tadilart her koşulda yanınızda olacaktır. Boyama veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.