04 Şub

Pek çok insan yatak odalarını hep aksatıyor. Kim görecek yatak odamızı, sadece uyumak için geliyoruz diyebilirsiniz. Bu yanlış bir düşünce birileri görsün diye değil kendi konforunuz için yatak odanıza tadilat yaptırmalısınız. Büyük bir tadilata girmeniz gerekmiyor. Odanızın rengini değiştirebilirsiniz. Tamir edilmesi gereken yerler varsa onları yaptırarak bile odanızın konforunu arttırabilirsiniz.

Renk seçimi bir yatak odası için zor olabilir. Çok parlak olursa uykunuzu etkileyebilir. Çok karanlık olursa da uyanmakta zorlanabilirsiniz. Yatak odanıza göre hangi rengin uygun olduğuna karar vermenize yardımcı olabilecek çok sayıda renk psikolojisi araştırması var.

Mavi rengi ; çok uyumanıza sebep olacak ama uyandığınızda da mutlu hissederek uyanacaksınız.
Yeşilin tonları; sizi iyi hissettirecek ve güne pozitif bir şekilde başlayacaksınız.
Sarı tonları; Daha çok dinlendiricidir.
Gri ve bej nötrler ise; Çok sevdiğimiz renklerdir. Genellikle de en çok bu renkler tercih edilir. Daha az uyumanıza sebep olacaktır.

Yatak odanızın duvarlarında kırık, eskimiş yerler varsa bunu tadilat yaptırarak çözebilirsiniz. İyi bir tadilat senelerce sizi rahat ettirebilir.

Sizde yatak odanıza tadilat yaptırmak istiyorsanız Antalya Tadilart her koşulda yanınızda olacaktır. Yatak odası tadilatı veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir