tadilart
27 May

Tadilart firması olarak Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı vb. bölgelerine hizmet vermekteyiz. Amacımız evlerinizi tamamen yenilemek ve tadilat sorunlarınıza birebir çözüm sunabilmektir

Undermount lavabo nedir?

Adından da anlaşılacağı gibi tezgahın üstüne değil altına monte edilir. Lavabo neredeyse altına gömülmüş gibi göründüğü için , tezgahınıza daha akıcı bir görünüm kazandırır.

Avantajları;

  • Tezgahınıza daha temiz bir görünüm verir.
  • Daha fazla çalışma alanı sağlar.

Paslanmaz çelik gibi hafif bazı hafif eviye malzemeleri için, alttan montajlı eviye takmak, lavaboyu tezgahınızın alt tarafına vidalamak için klips kullanmak kadar basit bir iştir. Bununla birlikte, seramik gibi daha ağır malzemeler için bu uygun bir seçenek değildir. Seramik son derece ağırdır ve o zaman suyla dolu olduğunu da düşünürseniz bu tür bir ağırlık, klipsler önceden arızalanmazsa tezgahınızı kırmak için yeterli olabilir.
Bu nedenle, seramik alttan montajlı eviyeler, uygun şekilde desteklediklerinden emin olmak için, takarken özel dikkat gerektirir.

Siz de evinize tadilat yaptırmak istiyorsanız Tadilart her konuda yanınızda olacaktır. Ev tadilatı veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.