antalya tadilart
02 Haz

Antalya Tadilart firması olarak Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı vb. bölgelerine hizmet vermekteyiz. Amacımız evlerinizi tamamen yenilemek ve tadilat sorunlarınıza birebir çözüm sunabilmektir

Çoğu insan bir odayı yenilemenin çok pahalı olduğunu düşünür. Ancak çok fazla para harcamadan da bir odayı yenileyebilirsiniz.
Söz konusu evimiz olduğunda, özellikle mevsimler değiştiğinde çoğumuz evlere yeni bir yaşam alanı yaratmak isteriz. Bu bazen minimal değişikliklerle, bazen de tüm odayı yenilemekle olur. Oturma odası veya salon, en çok kullanılan oda olduğu için genellikle ilgi odağıdır.
Oturma odanızı çok az bir bütçeyle yenileyeceğiniz üç şeyden bahsetmek istiyorum.

Duvarlarınızın rengini değiştirin
Oturma odanızı yenilemek istiyorsanız ilk yapacağınız şeylerden biri duvarlardaki boyanın rengini değiştirmek olabilir. Birkaç gün içinde tamamlanabilecek nispeten ucuz bir yenileme olur. Aynı renge boyamış olsanız bile, odada büyük bir fark yaratabilir. Parlak renkleri göz önünde bulundurabilir veya en sevdiğiniz renklerin daha ince pastel tonlarını tercih edebilirsiniz. Antalya boyacı firması   sitemizden boyadığımız evlere göz atabilirsiniz.

Büyük değişiklikler yapın
Yeni bir boya renginden daha büyük değişiklikler yapabilirsiniz. Döşemenizi değiştirebilirsiniz.Ahşap döşeme, alanı sıcak ve rahat tutmak için geniş bir alan kilimiyle güzel görünebilir.

Dikkate alınması gereken bir diğer alan da aydınlatmayı değiştirmek olabilir.

Odanıza yeni mobilya ekleyin
Odanızın görünümünü değiştirme konusunda ciddiyseniz, bunu yapmanın garantili bir yolu, oda içine bazı yeni mobilyalar almaktır. Rahat yeni bir kanepe veya yan sehpa gibi bir şey olabilir.

Umarım bu tavsiyelerim, yaşam alanlarınıza yenilik katmanıza yardımcı olmuştur. İster büyük değişikler yapın, ister daha küçük ince farklılıklara odaklanın oturma odanızda bir fark yaratacağınızdan emin olabilirsiniz.
Sizde evinizi yenilemeyi düşünüyorsanız Tadilart her konuda yanınızda olacaktır. Ev yenileme veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.