15 Mar

Herkes banyolarının güzel gözükmesini ister. Bunun için bazı hatalardan uzak durulması gerekir. Bu makalemde size banyolarınızı yenilirken uzak durmanız gereken 3 hatadan bahsetmek istiyorum.

1. Uygun bir plana sahip olmamak
Banyonuzu yenilemeyi planlıyorsanız, anında karar vermemelisiniz. Anında karar vermek, zaman sınırlarınızı patlatmanın ve maliyetlerin kontrolden çıkmasını sağlamanın en kesin yoludur. Her şeyin, herhangi bir işe başlamadan önce, sıkı zaman çizelgeleri, ayrıntılı maliyetler ve tüm önemli işler sırasına göre düzgün bir şekilde planlanması gerekir, böylece tam olarak ne olması gerektiğini bilirsiniz.

2. Bütçeye bağlı kalmamak
Bir banyodan fazla sermaye harcamamanızı sağlamanın en iyi yolu , bütçenizi başlangıçta belirlemek ve buna bağlı kalmaktır. Onlarca yıllık sıhhi tesisat ve elektrik tesisatlarıyla uğraşırken, yerleri yırtıp eski karoları yırtıyorsanız, arkada neyin saklı olduğunu bilmek imkansızdır.. Uygun bir proje planınız olduğunda, feragat ilerlerken bütçenizi ince ayar yapabilirsiniz.

3. Hızla çıkacak trendlere bağlı
Banyonuzu her iki yılda bir yenilemekten mutlu olmadığınız veya modaya uygun bir banyo istemediğiniz sürece, abartılı armatürleri seçmek risklidir. Pembe altın musluklar, cesur desenli fayanslar, renkli dolaplar, ilginç şekillerde veya malzemelerdeki lavabolar bugün havalı görünebilir, ancak bir veya iki yılda hala trend kalacaklar mı? Tamamen beyaz bir banyoya gitmenize gerek yok, ancak tersine, en sıcak trendleri seçmek, çok hızlı bir şekilde eski bir banyoya sahip olacağınız anlamına gelebilir.

Sizde banyonuzu yenilemek istiyorsanız Antalya Tadilart her koşulda yanınızda olacaktır. Banyo yenileme veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.