25 Oca

İster küçük bir restorana, ister herhangi bir iş dalındaki ofislere sahip olun; Işık ve mobilyaların ötesinde, arka plan duvarları göndermek istediğiniz mesaj olmasa bile bir hikaye anlatır.

Ofisinizdeki, perakende mağazanızdaki veya restoranınızdaki duvarları en son ne zaman boyadınız? Alanınızı ilk kiraladığınız veya binayı satın aldığınız zaman mıydı? Yoksa duvarlar geldiğinizde hala orada olan boyaya sahip mi? Boyadığınız tarihten beri yıllar geçtiyse veya ticari alanınızı hiç boyamadıysanız, öncelik listenizde yeniden boyamanın önemli nedenleri vardır.

İlk İzlenimler Önemlidir
İş yerinize ilk kez giren herkes gördüklerine dayanarak bir varsayım yapar bu insan doğasıdır. Müşteriler, satıcılar, çalışanlar ve bağlı kuruluşların tümü, tuğla ve harç alanınızın görünümünden etkilenir. Sattığınız veya sunduğunuz ürünle ilgisi az olsa da, markanızı etkiler. İlk izlenim, işletmeniz için önemlidir.

İş yeriniz modern, şık ve köklü olarak karşınıza çıkıyor mu? İş yerinizdeki duvarlarda soyulmuş boya veya donuk renkler varsa, şirketiniz hakkında olumsuz bir mesaj gönderiyor olabilirsiniz. Her gün gördüğünüzde bu küçük ayrıntılara bakmak kolaydır, ancak ilk kez iş yerinize girdiğinizi hayal edin. Müşterilerin ve potansiyel çalışanların, şirkete yatırım yapmak için para ya da zamanı olmayan bir iş değil, başarılı bir işletme görmesini istiyorsunuz.

Soluk veya aşınmış boya perişan görünüyor ve dikkatinize dikkat çekiyor. Sade beyaz duvarlar veya modası geçmiş renkler şirket olarak yaratıcılığınızı ve inovasyonunuzu ifade eder. İş alanınız, mülayim veya bakımlı bir arka plan nedeniyle değerinizden uzaklaşmamalı, işletmenizin bir vitrini olmalıdır. İşletmenizi önemsediğiniz göründüğünde, başkalarının yaptıklarınızı nasıl algıladığını büyük ölçüde artırabilir.

Renkler Fark Yaratır
Beyaz, gri veya nötr renkli duvarlar iyi ancak aynı zamanda sıkıcı. Ticari mülk yönetimi ve emlak şirketleri duvarlarda bu temel renkleri yeni kiracıları veya sahiplerine boş bir sayfa olarak bırakmak için kullanıyorlar. Renk kişiliği yansıtır.

Her rengin ruh hali üzerinde etkisi vardır. Kırmızı hırslı ve acil; mavi sakin ve güvenlidir. Renk kullanmak, işinize girenlerin ruh halini etkileme şansı verir. Eğer bir ofis alanı ise, sağladığınız çalışma ortamının çalışanlarınızı nasıl etkilediğini düşünmek istersiniz renkler üretkenliği, pozitifliği ve yaratıcılığı artırıyor mu? Müşteriler için, iç mekanınız şirketinizle iş yapmak için onları çağırıyor mu?

İç mekanınıza, iletmek istediğiniz marka mesajını temsil eden renkler eklemek fark yaratabilir. Bu basit değişiklik, bir işyerini çalışanlarınız için daha davetkar ve konforlu hale getirebilir. Müşterileri rahatlatmak veya günlerini aydınlatmak için renk kullanabilirsiniz. İş alanınız, beyaz veya nötr duvarlarla markanızı daha önce hiç olmadığı şekilde temsil edebilir.

Yönünüzü Değiştirin
Alanınıza ilk taşındığınızda görkemli renkler çizmiş olsanız bile, bu renkler hala göndermek istediğiniz mesaj mı? Çoğu işletme zaman içinde değişir ve gelişir ve markalarının mesajı farklı olabilir. İşletmeniz büyüdükçe, markanızı şirketiniz için yeni hedeflere uyacak şekilde nasıl çizdiğinizi özelleştirmeniz gerekir.

İç mekan renk değişimi, işletmenizle gözle görülür bir şekilde yeni bir yöne doğru hareket etmeniz için ihtiyacınız olan şey olabilir. Çalışanlara, bağlı kuruluşlara ve müşterilere yeni fikirlerinizi ve yönlerinizi anlatabilirsiniz, ancak her şey hala aynı görünüyorsa, markanız geçmişte sıkışıp kalır. İnsanların gördüklerini yenileyerek şirketinizin nereye gittiğiyle ilgili bir açıklama yapın; şirketinizin nereye gittiğini gösteren bir resim çizmek için işletmenizin arka plan duvarlarını kullanın ve markanızın imajını değiştirmeye başlayabilirsiniz.

Ticari İç Mekan Boyama Uzmanları
Tadilart Dekorasyon’da Antalya’daki birçok işletmenin yeni boya ile iç mekanlarını geliştirmesine yardımcı olduk . Eğitimli ve deneyimli boya uzmanlarımız, iç mekanınızı yeni renklerle veya duvarlarınıza yenilenmiş bir görünümle canlandırmanıza yardımcı olsun. Size yeni bir görünüm için fikir verecek renk danışmanlıkları sunuyoruz ve ofisiniz veya mağazanız için en iyi arka plan stilini bulmanıza yardımcı olabiliriz. Bugün iş yerinizi boyama projeniz için bir teklif almak için ekibimizle iletişime geçin .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.