Dış Cephe Boyamak Daha PROFESYONEL Bir işçilik Gerektirir. Küçük Rötuşlar Dışında Dış Cephe Boyasını Profesyonellere Bırakmanızı veya Bir Ustayla Birlikte Çalışmanızı Öneririz.

Dış Cephe Boya Uygulamasında Önemli Unsurlar

– Dış cephede deforme olmuş olan bütün alanların temizlenerek tamiri yapılması

– Dış cephede oluşmuş olan bütün çatlakların açılarak yeniden tamir edilmesi ( çatlak büyükse file çekilerek çatlağın büyümesi engellenmeli )

– Dış cephe astarı kesinlikle atlanmadan uygulanmalı ( boyanın bağlayıcısı astardır )

– Kullanılacak Dış Cephe Boyası Kesinlikle Akrilik emülsiyon esaslı, PTFE katkılı, Su bazlı, Mat görünümlü,Yağmur suyu ile kendi kendini temizleyen, Küf, mantar ve bakteri gelişimine dirençli, Su iticiliği yüksek, TS 7847 ‘ye uygun Olmalı

– En Önemlisi Unsurlardan biriside Uygulama yapan firma yada usta

Dışarıdaki Hava Koşullarının da Boya işini Etkileyeceğini unutmayın. Rüzgarın fazla olması veya hiç olmaması, iskelelerde çalışmak zorunda olunması, genellikle açık renklerle çalışıldığı için hataları gizlemenin daha zor olması gibi koşullar dış cephe boyasını zorlaştıran faktörlerdir.

Dış Cephe Boyası Her Yıl Yapabileceğiniz Bir Uygulama Şekli Değildir Oldukça Maliyetli Bir İşlemdir.

Tadilart İç Dış Dekorasyon İzolasyon Firması Olarak  Her Yaptıgımız Uygulamalarımızda ( TSE ) Belgeleri olan Firmalar Çözüm Ortaklarımızdır. Uygulamalarımızda    5 Yıl Malzeme Garantisi 5 Yılda Uygulama Garantisini Firma Olarak Veriyoruz.