Taş Kaplama Nedir?
Tarihsel olarak Roma’da benimsenen ve Kolezyum’un cephesi için kullanılan Taş Kaplama, konut ve/veya ticari projelerde farklı amaçlar ve ihtiyaçlar için elde tutulabilen taş ocağı mimari bir üründür. Taşın kalitesi önemlidir; bu nedenle taş kaplamanın herhangi bir dış veya iç mekana rakipsiz bir estetik ve renk yeteneği kazandırdığı bilinmektedir.

Taş Kaplama nasıl üretilir?
Doğa, kireçtaşı, traverten, oniks, mermer, serpantin, arduvaz, kumtaşı, kuvars, granit ve birçok taş çeşidi sunar.

Taş Kaplama Pahalı mı?
Müşteriler, ister doğrudan bir satış noktası aracılığıyla ister çevrimiçi olarak taş malzeme alışverişi yaparken, maliyet etkinliği çok önemli bir faktördür. Bu nedenle, çeşitlendirilmiş modern veya klasik taş kaplama ve köşe koleksiyonlarından özel fiyatlarla kolayca seçim yapabilirler. Taşımız, daha kolay kurulum için bir panel oluşturarak birbirine yapıştırılmış rastgele ayrı parçalar halinde gelir.

Taş Kaplamanın En İyi 5 Avantajı

DOĞAL GÜZELLİK
Taşlar, sürdürülebilir ve organik zarafeti temsil eder. Mineral bileşimini ve oluşumunu anlamak için doğal taşların makyajını daha derine inelim. Doğal Taş Enstitüsü’ne göre , tortul kayaçlar, oluşum sürecinde her bir katman diğerinin üzerine inşa edildiğinden, bağlı ve katmanlı taşlar olarak kabul edilir. Kireçtaşları ve mermerler daha yoğun bir malzeme haline gelmek için değişir ve metamorfize olur. Magmatik oluşum, volkanlar aracılığıyla Dünya’nın içinde veya dışında meydana gelir.

İnşaat hedefleriniz ve uygulamalarınız söz konusu olduğunda doğru kararı vermek için taş türleri ve özellikleri gözden geçirilmelidir. Doğal Kireçtaşı, fosiller veya kabuk oluşumları içerebilen fantastik bir oluşumdur; klasik bir ince kaplama olarak kullanılabilecek kadar pürüzsüz olurken; biz bu tür taşlarda uzmanız. Sadece taşın doğal güzelliğini ve ruhunu fark ederek, ona zaten aşık olacaksınız.

KOLAY UYGULAMA VE BAKIM
Uzman rehberliğinde doğal taşların seçimi, montajı, bakımı kolaydır. En iyi sonuçları elde etmek için, kurulumcunun satın alındığında tüm gönderiyi incelemesi ve bir ömür boyu keyifle kullanabileceğiniz renk karışımı çeşitlerini sağlamak için çalışmaya hazır olması gerekir!

DAYANIKLILIK
Dış mekan ve iç mekan kullanımı için uygun olan Doğal taş Kaplamanın birçok güçlü yönü vardır: çoğunlukla dayanıklılığı, yüksek yoğunluğu, suya, ateşe ve diğer elementlere karşı yüksek direnci ile bilinir. Ayrıca havuz veya deniz kenarı gibi zorlu ortamlar için de en iyisidir. NSV ürünleri, en yüksek kalitedeki mimari özellikleri karşılayacak şekilde test edilmiş ve sertifikalandırılmıştır.

ÇEŞİTLİLİK
Doğal taş kaplamalar, doğal özden dolayı %40’a varan renk çeşitliliğine sahip olabilir. Bir Mimar, Müteahhit veya Ev Sahibi iseniz, 15’in üzerinde farklı renk varyasyonunun yanı sıra sınırsız, boyuta göre kesilmiş yüzeyler ve boyutlar içeren taş kaplamalar sağladığımız için istediğiniz renkleri ve kaplamaları karıştırabilir ve eşleştirebilirsiniz.