tadilart
27 May

Tadilart firması olarak Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı vb. bölgelerine hizmet vermekteyiz. Amacımız evlerinizi tamamen yenilemek ve tadilat sorunlarınıza birebir çözüm sunabilmektir

1. Hangi Fayans Malzemesi Size Uygun?
Seramik: Bakımı kolaydır, uzun ömürlüdür ve hassas desenlerden mermer veya arduaz efektlere kadar en geniş stil yelpazesinde mevcuttur. Seramik, çok yönlü olduğu için oldukça popülerdir.
Porselen: Porselen karolar uzun ömürlüdür ve suya dayanıklıdır, bu da porselenleri popüler fayans seçimi haline getirir. Ayrıca lekelenmeye çok az meyillidirler ve doğal taş ve hatta ahşap gibi diğer malzemelerin görünümünü taklit edebilirler.
Doğal taş: Doğal taş, düzgün bir şekilde bakıldığında bir ömür boyu dayanma potansiyeline sahiptir. Seçtiğiniz taşa bağlı olarak topraksı bir malzemedir. Fayanslar arasında en pahalı seçeneklerden biridir. Genellikle gözeneklidir.

2.Hangi Bakım Gereklidir?
Çimento karolar gibi doğal taşlar, lekelenmeyi önlemek için sızdırmaz hale getirilmelidir. Bu, karo türüne ve nerede kullanıldığına bağlı olarak her 1-2 yılda bir yapılması gerekebilir.

Tüm karoların temizlenmesi kolay değildir. Dokulu yüzeyli karoların temiz tutulması genellikle oldukça zor olabilir. Pürüzsüz bir karo oldukça kolay bir şekilde silinebilir, ancak dokuya sahip herhangi bir şeyin içine girmesi çok daha zor olabilir.

3.Odanız İçin Doğru Boyutlu Karoyu Seçme
Seçtiğiniz döşemenin boyutu, odanın görünümü üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Çok küçük karolara sahip çok büyük bir oda, önemli ölçüde daha fazla derz çizgisine sahip olacaktır ve bu nedenle görünüş olarak daha titiz görünebilir. Çok büyük karolara sahip küçük bir oda ise , derz çizgileri ile dengesiz görünebilir. ayrıca büyük karoları küçük bir alanda kesmeyi ve yerleştirmeyi zorlaştırabilir.

Siz de evinizi fayanslarla yenilemek istiyorsanız Tadilart her konuda size yardımcı olacaktır. Tadilat veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.