26 Nisan 2021

Tadilart Firması olarak Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı vb. Bölgelere hizmet vermekteyiz. Amacımız evinizin görünümünü yenilemek ve sizi yıl boyunca rahat ettirmektir.
Sel gibi su hasarının belirli nedenlerinden kaçınmak zor olabilir. Neyse ki, diğer birçok nedenden dolayı, birkaç ekstra önlem alarak su hasarı onarımları için ödeyeceğiniz tutarı büyük ölçüde azaltabilirsiniz.

Hazırlıklı olmak ve hasarı azaltmak önceliğiniz olmalıdır. Sorun çatı sisteminizdeyse, bir sızıntı olup olmadığını belirleyin. Sorunu hemen ve elinizden geldiğince en iyi şekilde durdurmaya çalışın. Derhal onarım için güvendiğiniz tadilat şirketinizle iletişime geçin. Bu arada, tüm mobilya ve eşyaları etkilenen alanlardan çıkarın. Nemin penetrasyonunu daha hızlı kurutmak için odaları havalandırın.

Profesyonel bir şirket, evinizin etkilenen alanlarını onarmaya veya değiştirmeye ihtiyacınız olup olmadığına karar vermenize yardımcı olabilir. Duvarlar ve tavan kolaylıkla onarılabilir ancak yalıtım katmanları ihmal edilirse suyu hapsedebilir ve küf oluşturabilir.

Tadilat şirketiyle iletişime geçtikten sonra, su hasarının kapsamını tam olarak inceleyerek başlayacaklar. Ayrıca neyin sebep olduğunu araştıracaklar ve bir onarım planı belirleyecekler. su hasarıyla başa çıkmak stresli olabilir, ancak hızlı hareket ve profesyonellerin yardımıyla bu sorunun mülkünüz üzerindeki etkisini azaltabilirsiniz.

Sizin de eviniz de böyle bir sorun varsa Tadilart her konuda size yardımcı olabilir. Ev tadilatı veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.