Antalya Tadilat
13 Oca

Antalya Tadilart firması olarak Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı vb bölgelerine hizmet vermekteyiz. Amacımız evlerinizi tamamen yenilemek ve tadilat sorunlarınıza birebir çözüm sunabilmektir.

Çatılar birçok sebepten zarar görür. Fırtınalar, yağmurlar vb. doğal afetler çatıların eskimesine ve yıpranmasına sebep olur. Sizlere birkaç çatı sorunlarından bahsetmek istiyorum.

Sızdıran Çatılar
Sızıntınız ister hasar ister yaşlılıktan kaynaklansın, çatınızın bütünlüğünü tehlikeye atabilecek ve onarımı yüzlerce TL eye mal olabilecek su hasarlarına yol açabilir. Sızıntınızın daha da kötüleşmesine izin vermeyin. Size yardımcı olalım.

Sızdıran Boru Bilezikleri, Yanıp Sönen Bacalar
Tıpkı çatınızın diğer bölgelerindeki sızıntılar gibi, boru manşonlarınızın etrafındaki sızıntılar, yanıp sönme veya baca daha büyük sorunlara yol açabilir. Bir sorununuz olduğunu düşünüyorsanız, bizimle konuşabilirsiniz.

Gevşek ve Hasarlı Zona
Gevşek veya hasarlı zonaların çatınızın görünümünü ve gücünü tehlikeye atmasına izin vermeyin. Hasarlı zona, ahşap altlık ile ilgili sorunlara yol açabilir. Çoğu zona değiştirmek oldukça kolaydır ve uzmanlarımız işi hemen halledebilir.

Ön Pano Rüzgar Hasarı
İster rüzgarlı bir gün, ister güçlü bir fırtına olsun, güçlü rüzgarlar ön panonuzun evinizden ayrılmasına ve tamemen kaybolmasına neden olabilir. Hasarı değerlendirebilir, diğer gevşek alanları bulabilir ve kusursuz bir görünüm için hızlı bir şekilde onarabilir veya değiştirebiliriz.

Çürüyen Ahşap
Ahşap çürüdüğünde, ona dayanan her şey için bir tehlike haline gelir. Bu, çatınızda çürüyen ahşap varsa, sarkabilir veya çökebilir.Çürüyen ahşabınızı taze, güçlü ahşapla değiştirelim.

Hasarlı Havalandırma
Uygun çatı havalandırması, evinizi tüm yıl boyunca en uygun sıcaklıkta tutmaya yardımcı olur ve hasar görürse, çok sıcak veya çok soğuk bir ev anlamına gelebilir. Hasara bir göz atabilir ve hızlı bir şekilde tamir edebiliriz.

Çöken Çatılar
Çöken bir çatı, evinizin geri kalanı için büyük problemler anlamına gelebilir. Başınız beladaysa, beklemeyin çatı onarım uzmanlarımızı arayın. evinizi tekrar korumaya almak için bunu hızla düzelteceğiz.

Çatınız da bu tarz sorunlar varsa Antalya Tadilart her koşulda yanınızda olacaktır. Çatı tadilatı veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.