26 Nis

Tadilart Firması olarak Kepez, Muratpaşa, Konyaaltı vb. Bölgelere hizmet vermekteyiz. Amacımız evinizin görünümünü yenilemek ve sizi yıl boyunca rahat ettirmektir.

Bir çatı sızıntısı hemen giderilmezse olabilecek en kötü şey nedir? Pek çok sorun, görünüşte küçük bir çatı sızıntısından kaynaklanabilir. Nem hasarı, hemen giderilmezse evinizin diğer bölümlerini kolayca etkiyebilir. Bu nedenle, bir sızıntı fark ederseniz , çatınızı en kısa sürede incelemek için profesyonel çatı şirketine sahip olmalısınız.

Tavan ve duvar hasarı genellikle nem sorunlarının ilk uyarı işaretleridir. Çatınızın belirli bölümlerinde yeterince su birikirse tavanınızda su lekeleri görünmeye başlayabilir veya duvarlarınızdaki sıva ve boya soyulmaya başlayabilir.
Nem hasarının uyarı işaretlerinin ortaya çıkmasının zaman aldığını unutmayın. Bu uyarı işaretleri ortaya çıktığında, nem hasarını azaltmak için muhtemelen çok geç olacaktır. Bu nedenle, rutin denetimleri ve bakımı gerçekleştiren profesyonel bir tadilat şirketine sahip olmanız gerekir. Rutin denetimler ve bakım yoluyla, küçük sızıntılar gibi nispeten küçük çatı sorunları giderilebilir ve zayıflamış çatı kaplama bileşenleri, evinizin diğer bölümlerini etkilemeden önce değiştirilebilir.

Nem ve küf hasarı genellikle birlikte oluşur. Çatı sızıntıları, küf için mükemmel bir üreme zemini olan nemli bir ortam yaratabilir. Küf sorunludur çünkü çatınızın ve iç mekanınızın ahşap bileşenlerini ele geçiriyor ve evinizin destek yapısını zayıflatıyor. Küf sporlarının iç hava kalitesini büyük ölçüde düşürebileceğinden ve alerji alevlenmelerine de neden olabilir.

Sizin de evinizde çatı sızıntısı varsa Tadilart her konuda yardımcı olabilir. Ev tadilatı veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.