24 Şubat 2021

İster mutfağınızı yeniden şekillendirmeyi veya yatak odalarınızı yeniden düzenlemeyi planlıyor olun, mevcut ev tadilat trendlerini dikkate almak önemlidir. Bu eğilimlerin çoğu pratiktir ve evinize gerçekten değer katabilir.

Daha canlı renkler
Daha canlı renkler, geçen yıldan beri ev tasarımının temelini oluşturuyor ve bu eğilimin 2022’de de devam etmesini bekleyebilirsiniz. Daha canlı renkler eklemenin avantajı sadece renk uğruna değildir. Ayrıca sade bir odaya biraz sıcaklık katarlar ve mobilyalarınızın ve dekoratif eşyalarınızın renginin öne çıkmasını sağlayabilir.

Paslanmaz çelik evyeler
Paslanmaz çelik, mutfak tasarımı söz konusu olduğunda modası geçmiştir. İçindekiler taş, bakır, granit ve hatta beton gibi alternatif lavabo malzemeleridir. Mutfağınız öncelikle işlevsel bir alan olduğundan, dekoratif eşyalarınız da pratik olarak iki katına çıkmalıdır.

Vintage aydınlatma
Eskimiş bakır sarkıt lambalar gibi eski aydınlatma armatürleri 021’de geri dönüş yapıyor. Bunlar, minimalist bir yaşam alanına çok ihtiyaç duyulan derinliği ekledikleri için çağdaş ve modern evlere harika eklemelerdir.

Mutfağınız için beton bir duvar veya oturma odanız için basit bir doku olsun, beton vurgular, iç mekan boyası veya duvar kağıdına alternatif olarak popülerlik kazanmaktadır. Görsellik açısından nötr tonlar ve toprak renkleriyle iyi bir şekilde eşleşirler.

Sizde 2021 trendlerinizi evinizde görmek istiyorsanız Antalya Tadilart her koşulda yanınızda olacaktır. Ev tadilatı veya ücretsiz tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için 05350304869 nolu numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.