09 May

yayha bey

  • By @tadilart@

Antalya Muratpaşa Mahallesindeki Lider Kent2 Sitesinde bulunan Dairenin tavanlarında lokal alçıpan tavan çalışması alçı boya uygulaması dyo tekno plast silinebilir iç cephe boyası ile boyanıp banyo duvarları daire zeminin tamamının 60 x 100 granit uygulaması ekibibimiz tarafından yapılıp teslim edilmiştir.

09 May

Daire Tadilatı

  • By @tadilart@

Antalya Muratpaşa Mahallesinde bulunan Dairenin duvarları dyo marka duvar boyası ile boyanmış olup asmatavan ışık bandı ve gizli ışık çalışması yapılıp teslim edilmiştir.

09 May

CULA SİTESİ

  • By @tadilart@

Antalya Muratpaşa Meydan kavağı mahallasinde bulunan Cula Sitesinin teras su yalıtım izolasyonu BASF marka YKS 525 çift bileşenli sürme izolasyon ile yapılmış teslim edilmiştir. Basf YKS 525 : çimento ve akrilik esaslı, iki bileşenli, su yoluyla taşınan tuzlara ve atmosferdeki gazlara karşı etkin bir engel oluşturan, beton ve çimento esaslı yüzeylere içten ve dıştan…

08 May

Dokumada bulunan dairemize alçı sıva alçıpan tavan ışık bandı ve granit uygulama işlerinin tamamı firmamız tarafından anahtar teslim bitirilip, teslim edilmiştir KORİDOR.. ODALAR... BANYO..

29 Mar

Güzel oba mahallesinde bulunan halil ünal apartmanı dış cephe boyası merdiven başı boyası ve ön tarafına dış cephe kaplam söve dekoratif ürünler uygulanıp teslim edilmiştir.

06 Ara

Doğan Apartmanı

  • By @tadilart@

Doğuyaka mahallesinde bulunan DOĞAN apartman ın Dış cephe boyası Dyo marka teknoteks boyası ile Teras çatı izolasyonu BASF marka YKS 525 çift bileşenli sürme izolasyon ile yapılmış teslim edilmiştir Yönetici : Mehmet TOMBAKOĞLU

06 Ara

AKSU YEŞİLYURT MH

  • By @tadilart@

Antalya aksu yeşilyurt mahallesinde bulunan binamıza  dış cephe tadilat tamirat ve teras çatı izolasyonu yapılmıştır dış cephede kullanılan ürünler Dyo marka teknotex marka dış cephe boyası ve teras yalıtımı içinde filli tam elyaflı sürme izolasyon yapılmış ve teslim edilmiştir.

06 Ara

ZARİF APARTMANI

  • By @tadilart@

Meydan kavağı murat paşa bulunan  ZARİF apartmanına  yapılan işlemler Dış cephesine tam güvenlikli iskele kurularak dış cephelere tamir onarımdan geçtikten sonra Dyo marka teknotex dış cephe boyası ile uygulama yapılarak teslim edilmiştir

Sohbet Edin!
Powered by